Hakkımda NELER Söylediler?

Hakkımda NELER Söylediler?

VİDEO YORUMLAR

YAZILI YORUMLAR

Sosyal Medya Fenomeni / Konuşmacı / Hipnoz Uzmanı

Alişan Konyalı'nın kendi alanında bilgisi ve donanımı gerçekten çok iyi, Türkiye'de ki girişimciler ve gençler ondan çok şey öğrenebilirler.

Kitle Konuşmacısı / Eğitmen / Genç Patronlar ve Girişimciler Derneğinin Kurucusu

İnternet pazarlama konusunda ülke olarak daha taş devrini yaşıyoruz ve bana göre Alişan Türkye için gerçekten benzersiz bir bilgiye ve deneyimlere sahip biri, işinde 1 numara. İnternetten bir şeyler yapmak istiyorsanız eğer, danışılması gereken ilk adam!

Network Marketing Profesyoneli

Online dünyanın offline dünyadan farklı olarak kendisine has kuralları vardır. Yapacağınız en küçük kural ihlali, online dünyada ilelebet oyun dışı kalmanıza neden olabilir. Alişan Konyalı, hayatı online dünyanın kurallarına göre gayet başarılı bir şekilde oynayan ve sizin de online dünyada nasıl daha etkin bir şekilde var olabileceğinizi size etkin tekniklerle öğreten, iyi bir online dünya öğrencisidir. Kendisinden çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum. 

Satış ve İkna Eğitmeni / Türk İşi İkna Kitabının Yazarı

Takip edin sektöre gelecek vaad eden yeni bir oyuncu giriyor. İstekli, öğrenen ve size farklı bir bakış açısı sunan bir yetenek. Yeni Dünya'nın yeni oyuncusu ile hemen tanışın.

Bergüzar Balcı Öztopkara

LR Health & Beauty Lideri

İnternete bir adım atmak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Alişan Konyalı ile mutlaka iletişime geçin. "On parmağında on marifet" sözü tam ona göre 👍 bilgi dağarcığı, nezaketi ve en önemlisi insana verdiği değeri bizzat tecrübe ettim. Aldığı eğitimlerin pek çoğunu inceledim ve kendine yaptığı yatırımların hakkını verdiğini görüyorum. Bu harika insanla tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. İnternet, girişimcilik, kişisel gelişim vs. Bir işe başlamayı yada işinizde değişiklik düşünüyorsanız Alişan Konyalı'dan fikir almanızı tavsiye ederim!

Atamyrat Hangeldiyev

İş Adamı

Alişan Konyalı'yı yıllardır tanırım, takip ederim. Bu tavsiyelerinde de sıra dışı ve oldukça etkili başarı sırlarını paylaşmış. Eğer iş dünyası ve kişisel başarı hakkında önemli bilgileri öğrenmek istiyorsanız Alişan dostumun eğitimlerinden yararlanmanızı öneririm.

Gürol Ünal

Questra Holding Lideri

Alişan beyin kendini çok iyi geliştirmiş alışılmışın dışında benzeri olmayan bir kişi olduğunu daha ilk görüşte anlıyorsunuz. Bu bağlamda herkese çok şey katacağı aşikâr. Özellikle para ve zaman konusunda size kazandıracağı kesin. Onu takip etmeniz de yarar var.

Çünkü hem gereksiz yatırımlardan kurtulacaksınız hem kesin başarı kazanacaksınız. Tek kelime ile muhteşem 

Fatih Köse

Girişimci Yazar

Size hayatıma dokunan sihirli bir elden bahsedeceğim. 

Girişimcilik ve internet pazarlama konularında araştırmalar yaparken tavsiye üzerine Alişan KONYALI ile tanışma şansım oldu.
Yapmış olduğu tüm çalışmaları heyecanla incelemeye başladım (ekitapları, videoları ve çok değerli ses kayıtlar.) Anlatım tarzı ve anlattığı konulara bakış açısı çok hoşuma gitmişti. Bütün aradığım soruların cevabını bulmuştum. Sizi eğitme formatı gerçekten çok hoşunuza gidecek, şahsen benim sıkılmadan öğrenmemi sağladı. Gerçekten konusunda çok iyi bir eğitmen. Aldığım bilgileri hemen uyguladım ve şimdiden sonuçlar almaya başladım.

Erun Albayrak

İnternet Girişimci

Genelde insanlar başarının detaylarda gizli olduğunu düşünür, ama aslında başarı çoğunlukla temellerde saklıdır. Hayatta başarılı olmuş insanların birçok ortak yönünün olmasını "ufak bir tesadüf" sayamayız.
Bu yüzden, sevgili Alişan'ın kendi tecrübe ve inançları ışığında başarının temellerini özetleyip sizlerle paylaştığı "Üstün Başarının 50 Sırrı" eğitim setine mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim. 

Ahmet ÇIKLAÇİFCİ

Girişimci

Alişan beyle birkaç saat görüşme imkânım oldu kendisiyle gerçekten tanışmayı çok istiyordum, uzun zamandır takip ediyorum! Allah kendisinden razı olsun görüşebildik.
Kendisi dijital pazarlama olsun sosyal medyayı doğru bir şekilde kullanma ve bunu ticari kazanca dökme konusunda gerçekten başarılı birisi.
Paylaştığı benzersiz fikirler bana yol gösterici oldu. Hayatınızda youtube, sosyal medya ve web sitelerini doğru kullanmaya başlamak istiyorsanız, hatta genel anlamda işinize internet pazarlamayı entegre etmek istiyorsanız bana göre danışabileceğiniz 1 numaralı kişi Alişan bey!

Eğitim Aldığım Bazı Uluslar Arası Otoriteler!

Eğitim Aldığım Bazı Uluslar Arası Otoriteler!

Dünyanın en popüler sosyal medya uzman ve fenomeni. Multi milyoner. Yatırımcı.

Robert Kiosaki ve Uzman Ekibi

National Achievers Congress Nürnberg Almanya 2012

Dünay'nın kişisel gelişim gurusu. Yüzbinlerce kişinin hayatını değiştiren adam.

Dünyanın en büyük bilgi pazarlama ustası

Kris Stelljes 

25 yaşında Avrupanın En İyi Online Pazarlaman Uzmanı Ödülünün Sahibi

Jack Canfield

Dünya'nın 1 Numaralı BAŞARI koçu "SIR" filminin başrol oyuncularından.

Farklı Niş konularında ki dijital eğitimlerini milyon dolar satış seviyelerine çıkarmış.

Jeff & Kane

İndustry Rock Star. National Achievers Congress Nürnberg Almanya 2012

Frank Kern

İnternet pazarlama Gurusu. 24 saat içerisinde 23.8 milyon dolar kazadı.

Dünya'nın kişisel gelişim gurusu.

Rusya'nın en genç ve en başarılı internet girişimcilerinden. Eğitimleriniz bizzat dünya liderlerinden alıyor

Ürün veya hizmetinizi online piyasaya en etkili bir şekilde nasıl sürülür? Product Launch Formula eğitim setinin yapımcısı.

Türkiye'nin ilk Satış ve Pazarlama Okulunun kurucusu

Türkiye'nin Fenomeni "Avucunda ki Kelebek" Konuşmacı, Yazar.

Türkiye'nin 1 Numaralı Sosyal Başarı Uzmanı, Konuşmacı, Yazar

Dünya'nın 1 Numaralı İnternet Pazarlama Uzmanlarından biri

Gezen mi çok Bilir, Okuyan mı? 

Gezen mi çok Bilir, Okuyan mı? 

Bence her ikisinide bir arada yapan :) Bu zaman kadar 10 ülke ve sayısız şehir ziyaret ettim. Bu yıl Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Amerikayı da ziyaret etmeyi planlıyorum. Seyahatlerimden diğer fotoğrafları görmek için Tıklayın...

Bence her ikisinide bir arada yapan :) Bu zaman kadar 10 ülke ve sayısız şehir ziyaret ettim. Bu yıl Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Amerikayı da ziyaret etmeyi planlıyorum. Seyahatlerimden diğer fotoğrafları görmek için Tıklayın...

Alisan Konyali

Tüm sorularınız için iletişim bilgilerim: 

Mail: alisankonyali[@]gmail.com

Cep: +90 505 09 88 0 88

Whatsapp: http://AlisanKonyali.wasap.my

Copyright © 2008 - 2018 Alişan Konyalı

Tüm Haklar Saklıdır! Yayın ve Gizlilik Politikası

bir WebFace Tasarımıdır 

Alisan Konyali

Tüm sorularınız için iletişim 

Mail: alisankonyali[@]gmail.com

Whatsapp: +90 505 09 88 0 88

Copyright © 2008 - 2018 Alişan Konyalı

Tüm Haklar Saklıdır! Yayın ve Gizlilik Politikası

bir WebFace Tasarımıdır